"Dziękujemy za wolność!"

Po raz kolejny przyłączyliśmy się do akcji realizowanej w ramach programu Kartka ze szpitala. Teraz wykonujemy Kartki dla Powstańców „ Dziękujemy za wolność!". Akcja przygotowana przez Fundację Rosa ma na celu edukację dzieci i młodzieży przebywającej w szpitalach w zakresie Powstania Warszawskiego jego przyczyn, przebiegu i uczestników. Partnerem projektu jest Muzeum Powstania Warszawskiego.

koordynator w naszej szkole: M. Kuszlewicz-Klos

Realizatorzy wewnętrzni projektu: wychowawcy ZPZW pod kierunkiem Sylwii Piszczek, Patrycji Tyman

Od koordynatora projektu z ramienia Fundacji Rosa, pani Katarzyny Gondek- Wieczorek otrzymaliśmy list następującej treści:

"Zapraszam do obejrzenia strony www.facebook.com/fundacjarosa , znajduje się tam materiał o akcji " Kartki dla Powstańców". Pierwsze 500 kartek zostało już przekazanych. Nie obyło się bez wzruszeń. Szczególnie do serca trafiały podpisane kartki, sporo Powstańców zadeklarowało, że odpisze autorowi kartki. Dlatego prosimy, aby chociaż podpisywać kartki imieniem, ewentualnie można dane szkoły wpisać na odwrocie ( jeśli oczywiście jeszcze kartki są tworzone). My czekamy na kolejne przesyłki z kartkami. Mamy nadzieje, że uda nam się obdarować nimi każdego Powstańca.

Jeszcze raz,  w imieniu swoim i całej Fundacji Rosa dziękuje za przyłączenie się do akcji."

A to wybrane kartki przygotowane przez naszych uczniów:

Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/wkartki/