Najbliższa okolica szpitala

Wykorzystując piękną aurę pogodową, wybraliśmy się do Parku Zdrojowego, aby przybliżyć naszym uczniom historię Jastrzębia-Zdroju za czasów świetności uzdrowiska. Wychowankowie dowiedzieli się, w których miejscach toczyło się życie miejscowej ludności oraz kuracjuszy.

. Dzieci porównały budynki Masnówki, Domu Zdrojowego, Łazienek, muszli koncertowej oraz pijalni wód uwiecznionych na starych fotografiach z ich aktualnym wizerunkiem. Przyznały, że była to miła lekcja historii.

D.Matlakiewicz

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci