JEM DRUGIE ŚNIADANIE

„Jem drugie śniadanie” to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna,  której celem jest wyrobienie wśród uczniów nawyku jedzenia drugiego pełnowartościowego śniadania. Kampania ta została wpisana do naszych działań w ramach realizacji Szkolnego Programu Promocji Zdrowia. 

Podczas organizowanych zajęć skupiamy się na podkreśleniu ważności regularnego odżywiania się, zapoczątkowaniu nawyku noszenia ze sobą drugiego śniadania oraz przekazywanie podstawowej wiedzy na temat głównych zasad żywienia.

D.Matlakiewicz

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci