18.10.2013 r. podsumowaliśmy projekt o nazwie "Interesting places in my Town" w ramach programu eTwinning. Do realizacji projektu przystąpili uczniowie z Łotwy, Turcji, Grecji. Jego celem było poznanie ciekawych zakątków Europy, różnic kulturowych, położenia partnerskich krajów i miast oraz nakręcenie filmów na temat interesujących budowli, zabytków, miejsc w danym mieście. Zaprezentowane filmy wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczniów.

N. Pogodzińska, A. Chrabańska

Tu można obejrzeć filmy:
http://new-twinspace.etwinning.net/web/p95500

 
Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/sg/

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci