W ramach innowacji pedagogicznej "Mam przyjaciela w szpitalu" udało nam się spotkać  z wielokrotną medalistką mistrzostw świata i Europy w pływaniu, paraolimpijką Karoliną Hamer. Pogodna, pełna pozytywnych emocji Karolina w życie każdego z nas starała się zaszczepić  wiarę i nadzieję na rozwijanie swoich zainteresowań, pasji oraz realizację marzeń. Podczas tego spotkania obejrzeliśmy film, w którym pływaczka opowiadała o sobie i swoich osiągnięciach. Następnie krótko zapoznała młodych słuchaczy z historią paraolimpizmu oraz wspólnie z panią Sandrą Krysowską – przedstawicielką firmy Akson - przeprowadziły konkurs z nagrodami. Całe spotkanie zostało uwieńczone rozdaniem autografów i wspólną sesją zdjęciową. Dzieciaki z wypiekami na twarzy wróciły do swoich pokoi i długo jeszcze wspominały, jak miło było poznać tak wspaniałego człowieka, jakim jest pani Karolina Hamer.

Pani Karolino! Dziękujemy!

Dorota Matlakiewicz

 
Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/karolina/

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci