We wtorek, 12 lutego, odwiedzili nas uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych nr 9 w Jastrzębiu-Zdroju razem z opiekunem p. Katarzyną Stylok-Kolorz. Podczas tego spotkania nasi gimnazjaliści mieli możliwość zobaczyć przedstawienie profilaktyczne w wykonaniu  gości pt.: „Historia z kantem” – dotyczące kradzieży telefonów, laptopów i tym podobnych sprzętów. Pomogło ono z pewnością utrwalić wśród młodzieży prawidłowe zachowania zarówno w środowisku szkolnym jak i poza nim.

W. Marcol


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/teat/


 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci