Pod takim hasłem obchodzony był w tym roku Dzień Bezpiecznego Intrnetu.  Przyłączyliśmy się kampanii organizując Tydzień Bezpiecznego Internetu, przygotowując teatrzyk profilaktyczny „Jestem bezpieczny w Sieci”  i akcję ulotkową pt. Dbaj o fejs” skierowaną do rodziców i pracowników szpitala.  Miała ona na celu zapoznanie ze sposobami ochrony prywatności na portalach społecznościowych. 

A. Chrabańska


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/dbi/

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci