Pod taki hasłem odbył się 24.02. wieczór poetycki dla młodszych podopiecznych naszej szkoły. Uczniowie mieli okazję wysłuchać wierszy z dzieciństwa w wykonaniu nauczycieli. Wśród prezentowanych utworów nie zabrakło recytacji Pani Dyrektor i Pani Kierownik. Dzieci mogły również zobaczyć krótkie przedstawienie o Alladynie, które przygotowali dla nich nauczyciele, a później sami doskonalili swoje umiejętności poetyckie, pisząc wiersze. Wieczór ten był wspaniałą okazją do zabawy poezją i integracji całej grupy.

E. Guzy, M. Kosmala


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/poeta/

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci