10.06.14 r. uczniowie gimnazjum i liceum naszej szkoły uczestniczyli w prelekcji przygotowanej przez uczennice Technikum Logistycznego ( ZS nr 2 ) w Jastrzębiu - Zdroju. Dziewczyny z klasy 3bt ( Kinga Drobna, Angelika Grund, Agnieszka Gulczyńska, Aleksandra Pękal, Agnieszka Żołnowska ) przedstawiły prezentację pt. „ Umiejętności bez granic – zdobywanie kwalifikacji zawodowych na praktykach zagranicznych.” 
Uczennice w barwny i ciekawy sposób podzieliły się swoimi doświadczeniami z projektami unijnymi. Opowiedziały o dwutygodniowym stażu, który odbyły w Niemczech, w Chemnitz. Udział w projekcie umożliwił im zdobycie nowych umiejętności zawodowych, pozwolił podszkolić język, nabrać pewności siebie, co można było naocznie zaobserwować, gdyż prelegentki w ogóle nie miały tremy, występując przed sporą grupą młodzieży.

W. Dziendziel


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/w/
 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci