W piątek, 6 czerwca, skorzystaliśmy z zaproszenia pań z Miejskiej Biblioteki Publicznej i wybraliśmy się do Parku Zdrojowego, gdzie czekało na nas wiele atrakcji. Orientalna atmosfera z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy, panie bibliotekarki pięknie przebrane, a na scenie bajki po śląsku czytał Jerzy Ciurlok z Kabaretu Masztalscy. Aktorzy scen teatrów krakowskich przedstawili program interaktywny Przygody z Sindbadem Żeglarzem, a na koniec obejrzeliśmy przedstawienie teatralne w wykonaniu  osób znanych z Jastrzębia – Zdroju. Oczywiście, były też różne zabawy, warsztaty papieroplastyki i małych konstruktorów oraz pokazy baniek mydlanych.

S. Piszczek


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/dd/
 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci