Dzień Dziecka w Parku Zdrojowym to doskonała okazja do spaceru. Wiele atrakcji przyciągało naszą uwagę: klauni na szczudłach, ogromne bańki mydlane oraz występy na scenie. Skorzystaliśmy też z okazji i odwiedziliśmy Galerię Historii Miasta, a tam wszystkie wystawy. Podziwialiśmy rzeźby z węgla, rozwiązaliśmy quiz o kopalniach, zobaczyliśmy, jak wyglądały gospodarstwa domowe naszych przodków, a na koniec z uwagą prześledziliśmy historię jastrzębskiej drużyny siatkarzy.

S. Piszczek


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/dzpzd/
 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci