O tym, że językiem polskim można się także bawić, przekonali się uczniowie I klasy gimnazjum. Przygotowali oni na jedną z lekcji krótkie scenki teatralne na podstawie liryki miłosnej naszych polskich poetów: Asnyka, Mickiewicza, Gałczyńskiego. Udowodnili tym samym, że w każdym z nas drzemią ukryte talenty, trzeba je tylko chcieć odkryć. Młodzież przekonała się, że wiersze łatwiej można zapamiętać, gdy spróbuje się je zaprezentować. Mimo że o miłości bezpośrednio nie łatwo jest mówić, w dodatku wierszem,  uczniowie udowodnili, że w każdym z nas drzemią ukryte talenty, trzeba je tylko chcieć odkryć. 

Ewa Guzy


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/otym/
 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci