ul. Kościuszki 14
44-330 Jastrzębie Zdrój
tel/fax: 32 476 2500
zssjastrzebie@wp.pl

9 września 2018

Lekcja wychowawcza w galerii

Lekcje wychowawcze to wspaniała okazja, by poznać okolicę, a także  dowiedzieć się czegoś o mieście i  jego historii.

Czytaj więcej
9 września 2018

Narodowe Czytanie 2018

 Już po raz czwarty nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję pod Patronatem Honorowym Pary Prezydenckiej.  W tym roku czytaliśmy „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego, nazywanego przez wielu sumieniem polskiego narodu.

Czytaj więcej
5 września 2018

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

         Nowy rok szkolny rozpoczęło zabawne przedstawienie, w którym uczniowie doradzali pedagogom, jak radzić sobie w szkolnej rzeczywistości.  
                                                                                                                                           

Czytaj więcej
23 sierpnia 2018

Poznajemy zawody-weterynarz

W czwartkowe popołudnie dzieci i młodzież z naszej szkoły miały okazję uczestniczyć w spotkaniu z lekarzem weterynarii panią Lucyną Kołeczko z Przychodni Weterynaryjnej w Pawłowicach. Wszyscy zainteresowani dowiedzieli się, jakie studia trzeba skończyć, gdzie znajdują się wyższe uczelnie kształcące weterynarzy, jakie kierunki i specjalizacje można wybrać. 

Czytaj więcej
Nasze programy