24 czerwca, w ramach Szkolnych Dni Promocji Zdrowia, gościliśmy w Zakładzie Gospodarki Odpadami EKO MAR w Jastrzębiu - Zdroju. Wszyscy z zaciekawieniem wysłuchaliśmy prezentacji dotyczącej rodzaju odzyskiwanych surowców, jednak największe wrażenie wywarła na nas hala, na której można było śledzić cykl technologiczny związany z segregowaniem odpadów.  Na zakończenie wizyty otrzymaliśmy ciekawe upominki.

Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu wrażeń, ale przede wszystkim pozwoliła poszerzyć wiedzę na temat istoty segregacji odpadów, co w rzeczywistości przekłada się na autentyczny udział w ochronie środowiska.

Edyta Paruch


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/gosp/
 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci