23 lipca 2014 roku, w ramach tygodnia „Szkoła z pasją”, uczestniczyliśmy w warsztatach zorganizowanych w pracowni plastycznej Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu – Zdroju. Powiedzenie: „W czasie deszczu dzieci się nudzą” w naszym przypadku zupełnie się nie sprawdziło, ponieważ mimo ulewy za oknami każdy z nas mógł rozbudzić w sobie pasję malowania kwiatowych kompozycji. Tym samym miło spędziliśmy czas, poznając zajęcia biblioteczne z zupełnie innej strony. 

Edyta Paruch


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/pasja/
  

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci