26 lipca 2014 roku przystąpiliśmy do programu „Zielona Stopa Filantropa,” organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia. Program ten zakłada ograniczenie liczby wyrzucanych telefonów komórkowych, co sprzyja poprawie stanu środowiska naturalnego. Niewielu z nas wie, że w telefonach komórkowych znajduje się dużo niebezpiecznych związków, w tym metali ciężkich takich jak kadm czy ołów, które po przedostaniu się do środowiska wpływają negatywnie na jego stan, zdrowie zwierząt, roślin i ludzi. Dlatego naszym zadaniem w ramach programu jest zorganizowanie zbiórki zużytych telefonów komórkowych oraz, gdy to możliwe, powtórne wprowadzenie ich do obiegu, co w znaczny sposób przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

Wszystkie działania dotyczące programu „Zielona Stopa Filantropa” w naszej szkole zostały zainicjowane przez zespół promocji zdrowia i organizowane są w ramach Szkolnego Programu Promocji Zdrowia. 

Edyta Paruch


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/stopa/
  

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci