Wakacje to czas, kiedy nasza współpraca z Galerią Historii Miasta jest bardzo intensywna. Dzieci niemalże z każdego turnusu mogą obejrzeć wystawy tam prezentowane. Oprócz znanych nam już prezentacji: „Śląska chata”, „Kopalnia”, „Moje M” oglądamy nową wystawę „Wycinanka autorska – sztuka żywa i zanikająca”. Głównym jej celem jest promocja ginącej gałęzi twórczości ludowej-  wycinankarstwa. Pracami autorstwa Doroty Kędzior, Zofii Tomeczek, Ewy Wrożyny oraz Marka Wacława Judyckiego można się zachwycić.  

A. Chrabańska, D. Matlakiewicz 


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/wgaleria/
 

 

 

 

 

 

 

 

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci