Wakacje to czas relaksu, odprężenia, odpoczynku i nabierania sił na nowy rok szkolny. By urozmaicić naszym uczniom ten szczególny okres chodziliśmy do kręgielni, na basen i lodowisko. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia w bibliotece w Parku Zdrojowym i Galerii Historii Miasta. Dzieci wspaniale bawiły się, korzystając z kinecta oraz rozwijały zainteresowania plastyczne na warsztatach ceramicznych, decoupagu, szyjąc maskotki, projektując biżuterię. Każdy z podopiecznych miał szansę znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas.


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/zss/domains/szkolaszpital.pl/public_html/zdjecia/aktualnosci2/wakacje/

* * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

odnośnik do strony bip

Nasze programy:

 
 
Znalezione obrazy dla zapytania śniadanie daje moc
porcja

miejsce wolne od nienawiści

żyj smacznie i zdrowo

scrabble w szkole

bezpieczne wakacje

klub bezpiecznego puchatka

etwinning

zielona stopa filantropa

śląska sieć szkół promujących zdrowie

 

klub szkół unicef

zachowaj trzeźwy umysł
 


Znalezione obrazy dla zapytania dziecko w sieci