Dni Bezpiecznej Szkoły
W dniu 27 maja 2026 roku w ramach Dni Bezpiecznej Szkoły, odwiedzili nas strażacy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju ,którzy przypomnieli uczniom naszej szkoły podstawowe zasady bezpieczeństwa, zasady udzielania pierwszej pomocy oraz zasady poruszania się w miejscach publicznych. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć wozy strażackie, sprzęt strażacki,dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić aby zostać w przyszłości strażakiem. Serdecznie dziękujemy Strażakom Komendy Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju za cenną lekcję bezpieczeństwa.
A.G.





