logo z grafiką sowy Zespołu Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju

Żegnajcie wakacje - witaj szkoło!

1 września 2023 roku w ogrodzie szpitalnym odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Uczniowie przygotowali krótki występ artystyczny, podczas którego życzyli wszystkim by nauka w rozpoczynającym się roku szkolnym była dla owocna i przyjemna. 
W związku z zakończonym postępowaniem egzaminacyjnym i uzyskaniem kolejnego stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego Pani Anna Grygo złożyła uroczyste ślubowanie w obecności całej społeczności szkolnej i otrzymała akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.
Następnie Pani Dyrektor szkoły Sylwia Kucia przedstawiła zebranym uczniom i rodzicom wszystkich wychowawców i nauczycieli, po czym oficjalnie rozpoczęła rok szkolny 2023/2024.
W trakcie uroczystości korzystaliśmy z bezprzewodowych mikrofonów zakupionych dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.

E.P.