logo z grafiką sowy Zespołu Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego upłynęło w radosnej i serdecznej atmosferze. Jednym z najpiękniejszych momentów wydarzenia był wspólny taniec – belgijka, która zgromadziła uczniów i nauczycieli we wspólnej zabawie.
Do zebranych zwróciła się pani dyrektor Sylwia Kucia, dziękując uczniom za ich wysiłek, wytrwałość i osiągnięcia w mijającym roku szkolnym oraz życząc wszystkim bezpiecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji.
Na zakończenie uczestnicy spotkali się przy ognisku, gdzie przy wyśmienitej pogodzie pieczono kiełbaski i spędzano czas w miłej, wakacyjnej atmosferze. Był to doskonały finał roku szkolnego i okazja do wspólnego świętowania nadchodzącego letniego wypoczynku.
W.D.