logo z grafiką sowy Zespołu Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju

20 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Nauczyciele, uczniowie oraz rodzice zebrali się, aby wspólnie świętować i pożegnać się przed wakacjami.

Podczas organizowanej imprezy mieliśmy okazję podziwiać niezwykły występ iluzjonisty, który zachwycił wszystkich swoimi sztuczkami i sztuką magii. Ponadto uczniowie, nauczyciele oraz personel medyczny zaprezentowali występ artystyczny pt. „Rzepka”. Zabawnie przebrani uczestnicy przedstawienia dostarczyli wszystkim wiele radości i uśmiechu.

Zespół muzyczny, który wprowadził wszystkich w rytm tańca i zabawy organizując przy tym konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez przyjaciół szkoły. Podczas zabawy był również czas na to, aby przypomnieć wszystkim o bezpieczeństwie podczas wakacji.

Dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości oraz wsparcie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że każdy bawił się wyśmienicie i będzie cieszył się zasłużonymi wakacjami. Życzymy wszystkim bezpiecznego, udanego odpoczynku i niezapomnianych przygód podczas zbliżających się wakacji!

D.M.

Nasza relacja na Facebooku szkoły